Menu
Sepetiniz

Hakkımızda


Çanakkale'nin özgün lezzetleriyle ünlü pastanesi, yazın dondurmasıyla Çanakkale halkı kadar şehrin geçici sakinleri “yazlıkçılar”ın da uğrak yer, kışın peynir helvası, pastası, kurabiyeleriyle klasik lezzetlerden vazgeçemeyenlerin gözbebeğidir Melis Pastanesi.

Pastacılık ve şekerleme sektörüne 1984 yılında başlamanın ve memleketimiz Çanakkale'de 37 yılın gururunu yaşamaktayız. 

Siz hayal edin biz yapalım. Parolasıyla yola çıkmış bulunmaktayız. Müşterilerimiz hayal ettiği tüm özel günlerinde doğum günü, nişan, düğün ve diğer özel günlerinizde çok özel pastalarımızın güzelliklerini ve lezzetini paylaşarak en iyisini sunmaktayız.

Firmamız; "Uluslararası Master Of Cake "Festival ve Yarışmalarına her sene katılım sağlayarak birinciliği ve ikinciliği ülkemize kazandıran ödüllü pastanelerimizden biridir. 

Mesleğimizin getirmiş olduğu zanaatkarlığı ve sanaatkarlığı birleştirerek gelecek nesillere uluslararası alanda çalışabilecekleri ve yer alabilecekleri mesleki eğitimlerini alabilmeleri için MELİS AKADEMİ'yi kurduk. 

Gelecek nesillerle birlikte çalışararak ileriye taşımanın haklı gururunu yaşamaktayız.

This is the sticky Notification module. You can use it for any sticky messages such as cookie notices, special promotions, or any other important messages. http://www.allaboutcookies.org/